Sveicināts, ciemiņ!
Lūdzu autorizējies vai reģistrējies mūsu portālā.
[ Jauni ieraksti · Lietotāji · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]

  Drīzumā

  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Izklaide » Humors » Anekdotes
Anekdotes
adr1an
Offline
Datums: Sestdiena, 2013-02-09, 11:17 PM | Ziņa # 1
Foruma posti: 66
Sēž divi veči, klusē. Te viens pēkšņi mauc otram pa purnu. Tas, protams, kliedz:
-Par ko!?
-Vot sēdi te, klusē, visādu herņu par mani domā!
****************************************************************************
Ilgāku laiku padzīvojis pāris nejauši sastop feju. Protams tā uz reiz grib izpildīt divas vēlēšanās-katram vienu.
Labi. Sacīts,darīts.
-Es vēlētos aizbraukt ceļojumā uz Grieķiju kopā ar savu vīru. Nekur neesam bijuši vairāk nekā gadu!-viņā saka un hops! Viņai rokās divas biļetes uz Turciju.
-Jā es arī vēlētos aizbraukt ceļojumā,-saka vīrs.-Tikai ar 30 gadus jaunāku sievieti!
Hops! Un vīrs top par 30 gadiem vecāks.
Morāle- Vienmēr atceraties,ka feja tomēr ir sieviešu kārtas pārstāve!
***************************************************************************
Tēvs: Dēliņ, tu tiešām esi stulbs vai tikai izliecies?
Dēls: Es neesmu izliecies!
*********************************************************************************
Uz koka zarā satiekas 3 vārnas. Pirmā saka
-Man tagad mājās ir govs. Tāda brūna, labi kopta.
Otrā saka:
-Es vakar loterijā vinnēju TĀĀĀDU piķi, tagad esmu tik bagāta...
Trešā saka:
-Man nekā nav, un kaunā nodur galvu...
Pēc gada visas satiekas atkal.
Pirmā saka:
-Man nozaga manu smuko govi
Otrā ieķērcas:
-Man visu naudu nolaupīja!!!!
Trešā laimiga dzied:
-MONEY, MONEY, MONEY... ...cik ir pulkstenis... ...jāiet govis slaukt!
*************************************************************************************
Ministra kungs!

Vēršos pie Jums ar lūgumu palīdzēt.

Man ir 24 gadi. Apstākļu spiests, apprecējos ar 44gadus vecu atraitni. Viņai ir meita, kurai ir 25 gadi. Mans tēvs viņu apprecēja. Iznāk, ka mans tēvs ir manas meitas vīrs.

Tādējādi mana meita ir mana pamāte, jo ir tēva sieva. Mums ar sievu piedzima dēls. Viņš kļuva par mana tēva sievas brāli un tēva brālēnu. Viņš kļuva arī par manu onkuli, jo ir pamātes brālis. Mans dēls ir mans onkulis!

Mana tēva sieva arī laida pasaulē dēliņu. Viņš uzreiz kļuva par manu brāli, jo ir tēva dēls, un mans mazdēls, jo ir manas sievas meitas dēls. Iznāk, ka esmu savas sievas brālis, jo esmu sava dēla brālis.

Galu galā iznāk, ka esmu pats sev vectēvs.

Tādēļ, ņemot augstākminēto vērā, Ministra kungs, lūdzu Jūs veikt nepieciešamos pasākumus, lai atbrīvotu mani no obligātā militārā dienesta, jo pēc likuma, iesaukt armijā tēvu, dēlu un vectēvu vienlaicīgi nedrīkst.

Ceru uz Jūsu izpratni un atbalstu šajā sarežģītajā situācijā!


Forums » Izklaide » Humors » Anekdotes
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Visas tiesības aizsargātas © Mindless Mājaslapa izmanto internetā brīvi pieejamus, kā arī pašu radītus materiālus, kuru
kopēšanas gadījumā atsauce uz ML. ir obligāta.Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas